pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

Spektakl „Kopciuszk” w wykonaniu rodziców

    Teatr to rodzaj sztuki, która poprzez słowo, ruch, muzykę, elementy plastyczne oddziałuje na widza w sposób szczególny. Jest źródłem przeżyć, wrażeń, kształtuje wyobrażenia, wzbogaca doświadczenia.
W każdym człowieku mocno tkwi upodobanie do wcielania się w cudzą postać. Wypływa ono z natury człowieka, stanowi niemalże pierwotny, odziedziczony instynkt.
Teatrzyki, przedstawienia, inscenizacje w przedszkolu – to wspaniały świat bajek przedstawiony „ na żywo” w sposób przystępny dla dziecka. Jednak magia tych spektakli nie ma sobie równych, jeśli aktorami są rodzice.
Dnia 11.06. 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie w wykonaniu „Grupy Teatralnej Rodziców” działającej już od czterech lat. Rodzice zaprezentowali bajkę pt. „Kopciuszek”. Próby do spektaklu trwały prawie dwa miesiące. Pomysłowo przygotowane kostiumy w połączeniu z muzyką, scenografią i fenomenalną grą aktorską sprawiły, że całe przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem. Każdy rodzic doskonale przygotował się do wyznaczonej roli, zaangażował się w przygotowanie strojów i elementów dekoracji. Starannie dobrana scenografia i kostiumy przyciągnęły uwagę widowni. Nad całością czuwał niezawodny narrator. Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny, przeżywając je wspólnie z bohaterami. Rodzice spisali się świetnie, a przedszkolaki nagrodziły ich za to gromkimi brawami. Dzieci miały możliwość osobistego przeżywania spektaklu, mogły podejść, przywitać się z aktorami czy też dotknąć strojów, dekoracji. Uczestniczyły we wspólnej zabawie, śpiewały piosenki i tańczyły. Odbiorcami bajki były nie tylko przedszkolaki z naszego przedszkola, ale również zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Łańcuta pan Stanisław Gwizdak, z – ca kierownika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia pani Halina Wiercioch oraz pani Małgorzata Kaszowska z Biura Promocji i Współpracy.
     Dziękujemy wszystkim rodzicom – aktorom za zaangażowanie się i wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia.

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1