pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

ANDRZEJKI

       Tradycją naszego przedszkola stał się Bal Andrzejkowy w Filii MDK- Podzwierzyniec. W tym roku szkolnym odbył się 30 listopada i był to czas szalonej zabawy przebierańców, którego celem oprócz świetnej zabawy była integracja społeczności przedszkola. Rodzice zadbali o pomysłowe stroje dla dzieci i dla siebie też oraz pyszne przekąski. Wspaniale było gościć również absolwentów i ich rodziców. Wszyscy świetnie bawiliśmy się do muzyki i propozycji animatorów. Miłą niespodziankę zrobił nam Burmistrz Miasta Łańcuta pan Rafał Kumek, który odwiedził nas i dołączył do zabawy – serdecznie dziękujemy.

        Dziękujemy Dyrekcji Filii MDK- Podzwierzyniec za udostępnienie sali na bal.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców i rodzicom, którzy włączyli się do organizacji balu, a wszystkim za wspaniałą wspólną zabawę.

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1