pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

Konkurs Piosenki Patriotycznej w naszym przedszkolu

Dn. 25.04.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej w ramach Programu „Jestem Polakiem, Polska moją ojczyzną”. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Łańcuta. Swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Burmistrza Miasta Łańcuta Michał Mglej i dyrektorzy wszystkich miejskich przedszkoli.
Celem konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez: kształtowanie poczucia przynależności i tożsamości narodowej, sięganie do tradycji i zwyczajów minionych pokoleń, umiejętne i świadome korzystanie z dóbr kultury, budzenie wśród dzieci miłości i przywiązania do ziemi ojczystej, uczczenie 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.
Do konkursu zgłosiły się dzieci wraz ze swoimi opiekunami z miejskich przedszkoli.
Występy solistów oceniało Jury w składzie:
Przewodniczący pan Michał Horodecki – pracownik Szkoły Muzycznej I stopnia w Łańcucie, nauczyciel gitary, teorii muzyki, emisji głosu. Dyrygent chóru łańcuckiej Fary – wielokrotnie nagradzany.
Katarzyna Potera – Przewodnicząca Rady Rodziców z Miejskiego Przedszkola Nr 1,
Paulina Jękot – logopeda, pracownik Przedszkola Miejskiego Nr 1
Po przywitaniu gości rozpoczęły się prezentacje naszych wykonawców.
Wszystkie dzieci wykazały się wspaniałym przygotowaniem, które uzupełniały piękne stroje. Jury miało nie lada trudne zadanie i doceniło wysoki poziom wokalny i artystyczny dzieci.
Po naradach ogłoszono wyniki:
I miejsce zdobyła Amelia Gorzkiewicz z Przedszkola Miejskiego Nr 1 za wykonanie piosenki „Co to jest niepodległość”
II miejsce zdobyły: Lena Sidor z Przedszkola Miejskiego Nr 4 za wykonanie piosenki „My jesteśmy Polakami”, Monika Gawaluch z Przedszkola Miejskiego Nr 3 za wykonanie piosenki „Historia Polski”, Emilia Rupar z Przedszkola Miejskiego Nr 1 za wykonanie piosenki „Łańcut”
III miejsce zdobyły: Wiktoria Wrona z Przedszkola Miejskiego Nr 2 za wykonanie pieśni „Przybyli ułani pod okienko”, Amelia Jazienicka z Przedszkola Miejskiego Nr 4 za wykonanie pieśni „Przybyli ułani pod okienko”, Maja Bińkiewicz z przedszkola Miejskiego Nr 5 za wykonanie piosenki „Pałacyk Michla”
Wyróżnienia zdobyli: Igor Warchoł z Przedszkola Miejskiego Nr 3 za wykonanie piosenki „Polska”, Filip Pączka z Przedszkola Miejskiego Nr 5 za wykonanie pieśni „Przybyli ułani pod okienko”.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy wraz z nagrodami.
Przedszkolaki swoją szczerością i autentycznością dostarczyły wszystkim widzom wielu wzruszeń i pozytywnych emocji.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki: Marta Cisek, Beata Wołos, Ewa Józefczyk, Renata Bokało.

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1