pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

Pożegnanie przedszkola przez grupę sześciolatków „Smerfy”

      Dzieci z grupy „Smerfy” podczas skromnej uroczystości zakończenia roku szkolnego 30 czerwca 2020 roku zaśpiewały piosenkę, której tekst dosłownie odzwierciedla ich nastroje związane z pożegnaniem przedszkola. 

Kończymy już przedszkole, do szkoły czas,

zeszyty i tornistry wołają nas.

A my nie chcemy, nie chcemy jeszcze iść… 

     Mamy za sobą wiele lat wytężonej pracy. Jednak ten ostatni okres kilku miesięcy był szczególnie trudny dla wszystkich – dla dzieci, rodziców i dla nas – pracowników przedszkola. Ten wyjątkowy czas epidemii, w którym trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom, sprawił, że nie mogliśmy się spotykać, a nasze kontakty przeniosły się do Internetu. Po dwóch miesiącach do przedszkola wróciły tylko niektóre dzieci. Zakończenie tego etapu edukacji wyglądało więc inaczej niż zwykle – mniej uroczyście i trochę smutno…
Szkoda, że w tym ważnym dniu nie mogliśmy się pożegnać ze wszystkimi kolegami i koleżankami…
Teraz już nie czas o tym myśleć, bo czekają nas WAKACJE, a po nich SZKOŁA!

 

     Dziękujemy Rodzicom naszych kochanych Wychowanków za wspaniałą, owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i grupy „Smerfów”. Gratulujemy tak wspaniałych, mądrych, twórczych i inteligentnych Dzieci. Życzymy Wam zadowolenia z Waszych Pociech!

     Kochane Dzieci, żegnamy się z Wami z żalem, ale mówimy Wam wszystkim: „Do zobaczenia”, żywimy głęboką nadzieję, że w szkole wykażecie się energią i zapałem do dalszej nauki i pracy, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia. Życząc powodzenia w szkole, życzymy, abyście pozostały takie, jakie jesteście. A czasem wspomnijcie przedszkole, odwiedzajcie nas często. Serdecznie Was zapraszamy.

Życzymy dobrych wiatrów w Wasze życiowe żagle! Powodzenia!

no images were found

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1