pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

Początek Roku Szkolnego 2020/2021 – OGŁOSZENIA

FUNKCJONOWANIE PRZEDSZKOLA
OD 1 WRZEŚNIA 2020 R.

Drodzy Rodzice!

W dniu 1.09.2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 z zachowaniem reżimu sanitarnego, zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi GIS z dnia 25 sierpnia 2020 r.

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z  Aktualną Procedurą zapewnienia  bezpieczeństwa w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Łańcucie w czasie zagrożenia epidemicznego obowiązującą od 1 września 2020 r.

Oto kilka najważniejszych zasad:

1) Do przedszkola może uczęszczać wyłącznie dziecko zdrowe, bez jakichkolwiek objawów świadczących o infekcji dróg oddechowych lub choroby zakaźnej (katar, kaszel, podwyższona temperatura – powyżej 37.5 C, widoczne osłabienie, ospałość, złe samopoczucie).

2) Rodzice/prawni opiekunowie/ inne osoby upoważnione mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej przedszkola (wspólny holl, szatnia mała i duża) z bezwzględnym obowiązkiem osłonięcia ust i nosa oraz dezynfekcji dłoni płynem znajdujących się przy wejściu lub w rękawiczkach,
z zachowaniem zasad:

– 1 rodzic z dzieckiem/dziećmi, 
– odstęp od kolejnego rodzica z dzieckiem/dziećmi 1,5 m.
– 8 rodziców/prawnych opiekunów/ inne osoby upoważnione w jednym czasie.

Rodziców z dziećmi oczekujących na wejście, prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i zachowanie odpowiedniego dystansu między sobą min 1,5 m.

3) Pracownik przedszkola odprowadzi przebrane dziecko pod opiekę nauczyciela.

4) Dzieci należy przyprowadzić do przedszkola w godzinach od 6.00 do 8:30. 

5) Prosimy w miarę możliwości o przyprowadzanie i odbieranie dzieci w godzinach funkcjonowania poszczególnych oddziałów:
Gr. I Misie: 6:00 – 17:00
Gr. II Krasnale: 6:30 – 16:30
Gr. III Sowy: 6:00 – 17:00
Gr. IV Smerfy: 7:00 – 16:00

6) Przebywanie osób trzecich na terenie przedszkola jest ograniczone do minimum z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk)

7) Rodzic/prawny opiekun chcąc przekazać istotne informacje na temat dziecka wychowawcy powinien skontaktować się telefonicznie lub z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, tak by do minimum ograniczyć kontakt bezpośredni.

8) Dziecko nie powinno przynosić do przedszkola zabawek, słodyczy i innych niepotrzebnych przedmiotów.

9) Zabrania się korzystania z placu zabaw przez dzieci po wybraniu dziecka z przedszkola, gdy są pod opieką rodziców/prawnych opiekunów lub innych osób upoważnionych.

10) Pomiaru temperatury dziecko będzie miało dokonywane po zaobserwowaniu niepokojących objawów takich jak: katar, kaszel, widoczne osłabienie lub inne. Jeżeli wynik pomiaru będzie przekraczał normę (temperatura graniczna 37,5°C)  nauczyciel ma obowiązek zadzwonić do rodzica/prawnego opiekuna w celu pilnego odebrania dziecka z placówki.

11) Sale zostały przygotowane ściśle z wytycznymi sanitarno-higienicznymi: zostały usunięte wszelkie sprzęty, zabawki oraz pomoce, których nie można poddawać dezynfekcji.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 1. Każda z grup będzie prowadzona przez 2 nauczycielki.
 2. Listy przynależności dzieci do poszczególnych grup będą dostępne w Placówce na tablicy ogłoszeń lub telefonicznie: 17 225 21 44 lub 507004177.
 3. Dzieci przyprowadzane są i odbierane przez rodziców lub upoważnione osoby.
 4. Spóźnienia i nieobecności powinny być zgłaszane wcześniej nauczycielce, emailowo lub telefonicznie do godziny 8.30.
 5. W pierwszym dniu przedszkola dziecko otrzymuje podpisaną szafę w szatni.
 6. Dzieci ubieramy wygodnie, w rzeczy nie krępujące ruchów i umożliwiające swobodną zabawę i poruszanie się. Ubiór „na cebulkę”.
 7. Prosimy wszystkich Rodziców o dostarczenie swojemu dziecku do przedszkola:

– pantofli zmiennych,

– odzieży, bielizny zmiennej,

 1. Dzieciom z grup I i II na odpoczynek poobiedni należy dostarczyć:
  – cienki koc w pościeli (140×200 lub 160×200)
 2. Dzieciom z grup III i IV:
  – strój do ćwiczeń gimnastycznych – we worku.                            Prosimy o podpisanie dzieciom wszystkich wymienionych rzeczy.
 3. W naszym przedszkolu istnieje system elektronicznego rejestrowania czasu pobytu dzieci w przedszkolu. W związku z powyższym prosimy Rodziców dzieci, które będą uczęszczały po raz pierwszy do naszego przedszkola od września 2020 r. o zamówienie powyższych imiennych kart indywidualnie. Cena karty 14 zł

Rodzice dzieci już uczęszczających, którzy zagubili karty do rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu proszeni są o zamówienie karty.

 1. Prosimy zapoznać się z Klauzulami ochrony danych osobowych – BIP.
 2. Druki do wypełnienia można pobrać w przedszkolu lub na stronie, prosimy je dostarczyć  w pierwszym dniu pobytu dziecka w Przedszkolu

1. Oświadczenie.

2. Zgody.

Otylia Drewniak – Dyrektor Przedszkola

 

Procedura COVID



 

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1