pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

Pasowanie na przedszkolaka

Dziś jest nasze pasowanie,

są tu nasze drogie Panie.

Już od dzisiaj przyrzekamy,

 że przedszkole pokochamy.

Co dzień bawić się będziemy

i jedzonko ładnie zjemy.

I uśmiechem przywitamy

przychodzące po nas Mamy.

 

            Dzień 29 pażdziernika2020 r. Był wyjatkowy dla dzieci z grupy I Misie. Tego właśnie dnia odbyła sie pierwsza ważna przedszkolna uroczystość Pasowanoe na przedszkolaka.

            Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania . Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Łańcucie było dotknięcie ogromnym ołówkiem przez panią dyrektor Otylię Drewniak.

            Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i upominki. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1