pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

WIZYTA GOŚCI Z UKRAINY

     

       W dniach 13 – 15 maja gościliśmy w naszym przedszkolu dzieci i ich opiekunów na czele z Panią dyrektor Walentiną Nowak z ukraińskiego Centrum Rozwoju Dziecka Перший КЛАС z Humania.

       Po wielogodzinnej podróży, w sobotę późnym wieczorem mieliśmy zaszczyt powitać ich na łańcuckiej ziemi.

       W niedzielne przedpołudnie zwiedzili Muzeum – Zamek w Łańcucie, a po obiedzie mieli okazję skorzystać z basenu położonego na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

       Poniedziałek był bardzo aktywnie spędzonym dniem. Po śniadaniu przedszkolaki z grupy Smerfy zaprosiły dzieci z Humania na wspólną wycieczkę i zabawę w Centrum rozrywki „Kolorowy Świat” w Rzeszowie. O godzinie 15.00 w Miejskim Domu Kultury odbył się uroczysty KONCERT DLA WOLNOŚCI przygotowany przez naszych ukraińskich przyjaciół, w którym gościnnie udział wzięły również dzieci z zespołu Rytm pod kierunkiem P. Magdaleny Cwynar, Iskierki pod kierunkiem P. Katarzyny Wilczek i nasze przedszkolaki.

       Współpraca między przedszkolami to nie tylko wymiana doświadczeń pedagogicznych, ale także możliwość wzajemnego poznania się i budowania przyjaźni między dziećmi.

       Cudownie było zobaczyć i poczuć scenę pełną żywej kultury ukraińsko-polskiej. To wielka radość! Było wspaniale! Emocje na długo pozostaną w naszych sercach.

        Na koncercie obecni byli honorowi goście: Burmistrz Miasta Łańcuta P. Rafał Kumek, Z-ca Przewodniczącego Rady Miasta P. Adam Opałka, Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Zdrowia P. Ewa Wolińska, Przedstawiciel Firmy Max Elektro P. Małgorzata Kaszowska, Dyrektorzy łańcuckich Szkół i Przedszkoli, Pracownicy Urzędu Miasta.

        Swoją liczną obecnością zaszczycili nas Rodzice i Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Łańcucie oraz mieszkańcy naszego miasta.

         Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce, życzliwy gest, materialne, rzeczowe oraz organizacyjne wsparcie tego dużego przedsięwzięcia. 

 Wasze zaangażowanie, Drodzy Przyjaciele, przyczyniło się do uświetnienia pobytu Gości w naszym mieście i wywołania uśmiechu na twarzach dzieci.

        Szczególne podziękowania kierujemy do:

zamek-lancut   mosir-lancut    mdk-lancut    maxelektro   texom    mac-edukacja   stolbrzeg   auchan   leroymerlin    pct-rzeszow   techgraf   bispol  argosweets  widamid  Akspol – sklep z artykułami papierniczymi  stowarzyszenie-form-roznych  RYTM-zespół-taneczny  iskierkadance  Usługi Turystyczne Kwoszcz

oraz pozostałym anonimowym darczyńcom.

      Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom dzieci za zbiórkę artykułów papierniczych, a w szczególności panom: Andrzejowi Barnatowi i Danowi Markowskiemu.


 

 

 

 

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1