adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv 91 16 greycore black adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support xeno pack eqt support 93 eqt support adv adidas originals eqt support xeno pack adidas eqt support xeno pack launches next month adidas eqt support og pack releasing soon this adidas eqt support og pack is releasing soon adidas eqt support 93 primeknit ba7506 adidas eqt light green pack womens adidas eqt light green pack coming soon this adidas eqt light green pack is exclusively for the ladies adidas eqt support adv white black adidas eqt support adv black adidas eqt turbo red collection adidas eqt support adv primeknit zebra release date adidas eqt support adv zebra coming soon

Informacje o przedszkolu

Przedszkole stanowi pierwszy szczebel jednolitego systemu wychowania, jest placówką spełniającą funkcję opiekuńczą, wychowawczą i dydaktyczną nad powierzonymi dziećmi. Dla usprawnienia pracy przedszkola oraz pogłębienia współpracy z rodzicami podaje się następujący regulamin z prośbą o przestrzeganie następujących przepisów:

• przedszkole czynne jest codziennie w godzinach od 6:00 do 17:00;

• przedszkole czynne jest w ciągu roku 10 miesięcy, w okresie wakacji pełni dyżur dwa przedszkola na terenie miasta (jedno w lipcu, drugie w sierpniu);

• w okresie ferii zimowych i wiosennych przedszkole jest czynne, dzieci posiadające opiekę mogą w tym czasie pozostać w domu, rodzice zobowiązani są do powiadomienia o tym dyrekcji przedszkola;

Frekwencja dzieci:

• dziecko przyjęte i zakwalifikowane do przedszkola powinno do niego uczęszczać regularnie;

• ewentualna przerwa w uczęszczaniu może nastąpić z ważnych powodów (choroba, urlop rodziców, wyjazd), należy o tym powiadomić dyrekcję przedszkola;

• w przypadku choroby zakaźnej trwającej ponad 6 dni należy przedłożyć świadectwo lekarskie – zaświadczenie kolumny sanitarnej;

• dyrektor ma prawo skreślić dziecko z listy uczęszczających do przedszkola z przyczyn określonych w Statucie przedszkola;

• drogę do przedszkola i z przedszkola dziecko może pokonywać tylko pod opieką dorosłych (zgodnie z przepisami ruchu drogowego);

• do przedszkola należy dziecko przyprowadzać najpóźniej do 8:30;

Obowiązki rodziców wobec przedszkola:

• rodzice powinni zaopatrzyć dziecko uczęszczające do przedszkola w:

  ─ pantofle w woreczku,

 ─ pościel tj. duży koc w poszwie o wymiarach 1.50m x 2m,         

  ─ piżamę w woreczku,

  ─ ubrania zastępcze w woreczku

  ─ strój gimnastyczny w teczce biurowej (4, 5, 6 – latki)

   • wszystkie rzeczy dziecka powinny być oznaczone pełnym nazwiskiem i pierwszą literą imienia;
   • codzienny strój dziecka winien być wygodny i umożliwiający samodzielne obsługiwanie się w czasie pobytu w przedszkolu;
   • prośby i życzenia rodziców są załatwiane w kancelarii przedszkola;
   • rodzice winni interesować się postawą i osiągnięciami dziecka w przedszkolu oraz uczęszczać na zebrania grupowe;
   • rodzice winni brać żywy udział w usprawnianiu pracy przedszkola;

Higiena i zdrowie:

• rodzice zobowiązani są do kontroli czystości własnych dzieci,

• rodzice kontrolują stan zdrowia własnego dziecka u lekarza pediatry;

• badania bilansowe dzieci 6 – letnich prowadzi upoważniony lekarz rodzinny – pediatra;

Odpłatność za przedszkole:

• rodzice zobowiązani są do systematycznego uiszczania odpłatności za przedszkole z uwzględnieniem decyzji Urzędu Miasta w tej sprawie oraz ogłoszeń zamieszczonych w placówce;

• wpłaty na Radę Rodziców ustalane są na zebraniu z rodzicami i pobierane przez skarbnika Rady Rodziców.

 

adidas equipment black pack adidas eqt support black pack adidas eqt support adv black turbo red white mountaineering x adidas eqt 93 17 boost adidas eqt boost 9116 whiteturbo red drops next week adidas eqt support ultra releasing new mens womens colorways adidas eqt support adv clear pink clear pink adidas eqt springsummer 2017 womens exclusives release next week adidas eqt support adv camo pack first look adidas eqt support rf camoolive cargo release date adidas eqt support 9317 pink adidas eqt support adv white camo adidas eqt support 93 camo print bb1995 adidas eqt support adv clear pink new images adidas eqt boost 91 16 turbo red where to buy white mountaineering adidas eqt boost 93 17 adidas eqt boost 9316 adidas eqt boost 9316 year rooster adidas eqt support 9316 boost adidas originals eqt support 93 16 chinese new year