pharrell x chanel x adidas nmd pharrell x adidas nmd hu trail pharrell x adidas nmd hu trail collection more imagery pharrell x adidas nmd hu trail collection release reminder adidas eqt support adv primeknit arrives triple white adidas eqt support adv triple white june 2017 adidas eqt support adv triple white adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv triple black releases summer adidas eqt support adv triple black available now adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv triple black adidas eqt support adv primeknit triple white adidas eqt support adv cool grey more images adidas eqt support adv triple pink coming soon adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv triple pink adidas eqt support adv turbo pink adidas eqt support adv adidas eqt support adv camo pack first look

Informacje o przedszkolu

Przedszkole stanowi pierwszy szczebel jednolitego systemu wychowania, jest placówką spełniającą funkcję opiekuńczą, wychowawczą i dydaktyczną nad powierzonymi dziećmi. Dla usprawnienia pracy przedszkola oraz pogłębienia współpracy z rodzicami podaje się następujący regulamin z prośbą o przestrzeganie następujących przepisów:

• przedszkole czynne jest codziennie w godzinach od 6:00 do 17:00;

• przedszkole czynne jest w ciągu roku 10 miesięcy, w okresie wakacji pełni dyżur dwa przedszkola na terenie miasta (jedno w lipcu, drugie w sierpniu);

• w okresie ferii zimowych i wiosennych przedszkole jest czynne, dzieci posiadające opiekę mogą w tym czasie pozostać w domu, rodzice zobowiązani są do powiadomienia o tym dyrekcji przedszkola;

Frekwencja dzieci:

• dziecko przyjęte i zakwalifikowane do przedszkola powinno do niego uczęszczać regularnie;

• ewentualna przerwa w uczęszczaniu może nastąpić z ważnych powodów (choroba, urlop rodziców, wyjazd), należy o tym powiadomić dyrekcję przedszkola;

• w przypadku choroby zakaźnej trwającej ponad 6 dni należy przedłożyć świadectwo lekarskie – zaświadczenie kolumny sanitarnej;

• dyrektor ma prawo skreślić dziecko z listy uczęszczających do przedszkola z przyczyn określonych w Statucie przedszkola;

• drogę do przedszkola i z przedszkola dziecko może pokonywać tylko pod opieką dorosłych (zgodnie z przepisami ruchu drogowego);

• do przedszkola należy dziecko przyprowadzać najpóźniej do 8:30;

Obowiązki rodziców wobec przedszkola:

• rodzice powinni zaopatrzyć dziecko uczęszczające do przedszkola w:

  ─ pantofle w woreczku,

 ─ pościel tj. duży koc w poszwie o wymiarach 1.50m x 2m,         

  ─ piżamę w woreczku,

  ─ ubrania zastępcze w woreczku

  ─ strój gimnastyczny w teczce biurowej (4, 5, 6 – latki)

   • wszystkie rzeczy dziecka powinny być oznaczone pełnym nazwiskiem i pierwszą literą imienia;
   • codzienny strój dziecka winien być wygodny i umożliwiający samodzielne obsługiwanie się w czasie pobytu w przedszkolu;
   • prośby i życzenia rodziców są załatwiane w kancelarii przedszkola;
   • rodzice winni interesować się postawą i osiągnięciami dziecka w przedszkolu oraz uczęszczać na zebrania grupowe;
   • rodzice winni brać żywy udział w usprawnianiu pracy przedszkola;

Higiena i zdrowie:

• rodzice zobowiązani są do kontroli czystości własnych dzieci,

• rodzice kontrolują stan zdrowia własnego dziecka u lekarza pediatry;

• badania bilansowe dzieci 6 – letnich prowadzi upoważniony lekarz rodzinny – pediatra;

Odpłatność za przedszkole:

• rodzice zobowiązani są do systematycznego uiszczania odpłatności za przedszkole z uwzględnieniem decyzji Urzędu Miasta w tej sprawie oraz ogłoszeń zamieszczonych w placówce;

• wpłaty na Radę Rodziców ustalane są na zebraniu z rodzicami i pobierane przez skarbnika Rady Rodziców.

 

adidas eqt cushion adv first look adidas eqt cushion adv exclusive regions releases adidas originals eqt cushion adv adidas eqt cushion adv adidas eqt cushion adv colorways release date adidas nmd r1 primeknit raw pink release date nike kobe a d dragonball pe dearon fox nike kobe ad dragonball z deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox nike kobe ad dragonball pe deaaron fox adidas ultra boost laceless release date adidas ultra boost laceless mid triple white release reminder adidas ultra boost laceless core black adidas nmd r1 rollerknit black reflective grey 3m adidas nmd r1 collegiate navy s79161 adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd rollerknit black reflective adidas nmd xr1 triple white release date by9922 adidas nmd xr1 triple white official images adidas ultra boost atr mid burgundy
adidas nmd r1 black camo adidas nmd runner pk yellow camo adidas nmd runner adidas nmd runner pk yellow camo release date the adidas nmd r1 primeknit yellow drops this weekend adidas nmd r1 glitch camo solid grey now available adidas nmd r1 glitch solid grey white adidas nmd r1 solid grey release info where to buy adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack black adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 monochrome pack drops week adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd olive camo adidas nmd r1 raw pink pack release info adidas nmd r1 raw pink release date adidas wmns nmd r1 primeknit raw pink release date adidas nmd r1 raw pink pack release date adidas nmd r1